logo strefadb dragonball dragon ball online odcinki filmy kinowe
k
o
m
e
n
t
a
r
z
e

Gra Dragon Ball Z: Kakarot i pierwsze informacje

Autor: Admin
Dodano: 16:20 12.06.2019


Bandai Namco idzie w kolejny typ gier tworząc kolejne uniwersum Dragon Ball-a. Mając już bijatykę, karciankę oraz grę opartą na kooperacji, czeka nas teraz czysty ARPG.
Oprócz gameplayu Bandai Namco i CyberConnect 2 (studio odpowiedzialne za Dragon Ball Z) przedstawiły część informacji o samej grze.

Gra odtwarza dużą część fabuły z Dragon Ball Z (większość wątków i praktycznie wszystkie postacie znane z serialu). Fabuła rozpoczyna się na początku Anime czyli walka z Raditzem.Zabawa nie odbywa się w pełnie otwartym świecie. Lokacje są obszerne, ale to tylko zamknięte regiony. (jak ziemia – niedaleko miasta gdzie pojawił się Raditz, Namek itd)Każdy z obszarów będzie odblokowywany w miarę rozwoju fabuły. Istnieje także wiele pobocznych questów związanych z dobrze znanymi nam postaciami z serii Anime.Głównym tematem gry jest doświadczanie życia Son Goku na różne sposoby, czyli typowe odtwarzanie roli naszego bohatera np. wędkowanie, polowanie na zwierzęta, przejażdżki chmurką, jedzenie itd.Motywy związane z jedzeniem i kucharstwem wpisane są w mechanikę zabawy – Son Goku może za pośrednictwem dań pozyskiwać na stałe większą moc itd.Możemy mieć do dyspozycji w czasie walki suport czyli dodatkowego pomocnika który w każdej chwili nam pomóc przyblokować przeciwnika, w czasie gry my zbieramy energię do ataku np. na Genki Dama.Zobaczymy także ciekawe elementy uderzeniowe jak rozbicie czy słynne wykończenie z gry Dragon Ball FighterZ.To co zobaczyliśmy może wskazywać że silnik rozgrywki jest całkiem podobny do silnika gry One Piece World Seeker. Nie mniej jednak walka rozpoczyna się dopiero po dotarciu do triggera eventowego. Liczymy na to że gra wyjdzie w 1 kwartale 2020 roku tak jak zapowiadają twórcy.

Większość elementów możecie obejrzeć w reportażu po angielsku na YT:
Avatar
niebo
Ja zresztą też
27.06.2019 - 13:05:05
Avatar
ManiakPL
Czekam
16.06.2019 - 20:02:31
Musisz być zalogowany aby móc dodać komentarz. Zaloguj lub zarejestruj się i dołącz do ogromnej grupy użytkowników!
Czat
avatar ~GOŚĆ #022565323
  Czat w nowym oknie