logo strefadb dragonball dragon ball online odcinki filmy kinowe
k
o
m
e
n
t
a
r
z
e

REGULAMIN

Wstęp

Korzystanie z zasobów dostępnych na stronie internetowej StrefaDB.pl (włącznie ze wszelkimi materiałami w niej zawartymi), wiąże się z wyrażeniem zgody i zaakceptowaniem warunków i zasad użytkowania zawartych w niniejszym regulaminie.

Dostęp

Odwiedzając serwis StrefaDB.pl, wyrażasz zgodę na:
używanie StrefaDB.pl tylko do celów osobistych, wykorzystywanie fragmentów, lub całości materiałów zawartych na stronie w innych celach, niż prywatne jest zabronione, nie wolno kopiować i rozpowszechniać żadnej części serwisu bez uzyskania uprzednio pisemnej zgody właściciela serwisu StrefaDB.pl.

Prawa własności intelektualnej

Serwis StrefaDB.pl nie zawiera żadnych nielegalnych treści. Witryna nie zawiera żadnych plików z filmami, a jedynie informacje na ich temat zawierające (opis, długość, kody embed (HTML) zewnętrznych serwisów, linki do zewnętrznych serwisów lub bezpośrednie linki do plików na nich umieszczonych). Informujemy, że pliki objęte prawem autorskim wolno kopiować tylko wtedy, gdy jest się w posiadaniu oryginału. W tym przypadku, ściągnięta kopia będzie traktowana, jedynie, jako materiał zapasowy. Administratorzy, właściciele oraz redakcja nie ponoszą odpowiedzialności, za to co użytkownicy publikują w serwisie.

Jeśli są państwo właścicielami zamieszczonych na serwisie StrefaDB.pl materiału/-ów, bez wiedzy i zgody właściciela treści, redakcja serwisu prosi o zgłoszenie tego faktu bezpośrednio na adres redakcji [email protected]. Wówczas plik (link) zostanie niezwłocznie usunięty. Informujemy, że korzystając z serwisu robisz to na własną odpowiedzialność, a administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za to w jaki sposób korzystasz z materiałów umieszczonych na witrynie.

Serwis StrefaDB.pl jest w pełni legalnym serwisem i zawiera jedynie linki do innych stron lub plików w Internecie w tym : openload.co, dailymotion.com oraz innych. Serwis StrefaDB.pl nie przechowuje, nie publikuje, oraz nie umieszcza bezpośrednio filmów i plików (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp) na serwerach serwisu StrefaDB.pl.

Serwis StrefaDB.pl nie odpowiada za jakość obrazu, zgodę na publikacje, prawa do powielania, legalność, przyzwoitość czy jakikolwiek inny aspekt odnoszący się do wyświetlanych filmów online. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do prawnej strony możliwości wyświetlania filmów online, prosimy o kontakt z właścicielami odpowiedniego serwisu, na łamach którego dany film jest zamieszczony.

Serwis StrefaDB.pl nie gwarantuje poprawnego funkcjonowania. Zrzeka się także odpowiedzialności za czasowe wstrzymanie, przerw technicznych lub pełnej likwidacji serwisu. Serwis StrefaDB.pl nie gwarantuje i nie bierze odpowiedzialności za poprawne funkcjonowanie linków, dostępność filmów online, poprawnych opisów filmów, a także za inne problemy związane z korzystania z zasobów. Warunkiem utworzenia konta jest prawidłowe wypełnienie wszystkich wymaganych pól podczas procesu rejestracji. Serwis StrefaDB.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia konta użytkownika bez podania przyczyny.

Do korzystania z konta utworzonego w serwisie StrefaDB.pl ma prawo wyłącznie jego właściciel (osoba której dane zostały podane w formularzu rejestracyjnym). Korzystanie z konta osób trzecich skutkować będzie blokadą lub usunięciem konta przez administratorów. Administratorzy zastrzegają sobie prawo, także do usunięcia/zablokowania czasowego lub trwałego konta użytkownika w przypadku łamania regulaminu, wysyłania niechcianych treści (w tym także reklam, spamu, obraźliwych lub/i wulgarnych wypowiedz) wiadomości do administratorów, innych użytkowników oraz serwisów partnerskich StrefaDB.pl, a także w przypadku innych działań, które zostaną przez redakcje serwisu uznane za niestosowne lub szkodzące dobru serwisu/użytkowników.

Zrzeczenie gwarancji

Używasz serwisu StrefaDB.pl na swoją odpowiedzialność. W całym zakresie prawnym. StrefaDB.pl zrzeka się wszelkich gwarancji w związku z serwisem oraz jego użytkowaniem. StrefaDB.pl nie udziela gwarancji na temat dokładności lub kompletności zawartości serwisu lub serwisów oraz nie przyjmuje odpowiedzialności za wszelkie:
*błędy, pomyłki, nieścisłości zawartości,
*szkody osobistej czy strat mienia, wynikającej z dostępu i użytkowania naszego serwisu,
*przypadki nieautoryzowanego dostępu i użytkowania naszych zabezpieczonych serwerów i/lub informacji osobistych i/lub informacji finansowych w nim zawartych,
*przerwy lub zaprzestanie transmisji do lub od naszego serwisu,
*wszelkie usterki, wirusy konie trojańskie, lub podobne, transmitowane do lub poprzez nasz serwis przez osoby trzecie,
*błędy lub zaniedbania dowolnej postaci w zawartości lub powodujące utratę lub szkodę dowolnego rodzaju poniesione jako efekt użytkowania zawartości zamieszczonej, przesłanej, transmitowanej, lub dostępnej przez usługę StrefaDB.pl.
StrefaDB.pl nie poręcza, nie gwarantuje czy przyjmuje odpowiedzialności za produkty lub usługi reklamowane lub oferowane przez podmioty trzecie z wykorzystaniem serwisu StrefaDB.pl lub też stron do których się odnosi w dowolnym odsyłaczu grafice czy reklamowane w inny sposób.
StrefaDB.pl nie bierze udziału lub nie będzie odpowiedzialna za monitorowanie transakcji zawartych pomiędzy klientem a dostawcami produktów lub usług podmiotów trzecich wraz z nabyciem produktu lub usługi przez dowolne elementy pośrednie lub środowisko. Odpowiedzialność ponosi klient, który powinien zachować zdrowy rozsądek i ostrożność w razie konieczności.

Ograniczenie odpowiedzialności prawnej

W żadnym wypadku StrefaDB.pl oraz administratorzy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności prawnej za wszelkie bezpośrednie, pośrednie, przypadkowe, celowe, szkody wynikające z wszelkich:
*błędów, pomyłek lub nieścisłości w zawartości,
*osobistych urazów lub szkód mienia, dowolnej natury jakkolwiek wynikających z dostępu i użytkowania naszego serwisu,
*nieautoryzowanego dostępu lub użytkowania naszych zabezpieczonych serwerów i/lub jakichkolwiek lub wszystkich osobistych informacji i/lub danych finansowych w nim zawartych,
*dowolnej postaci przerw w transmisji do lub z naszego serwisu,
*wszelkich usterek, wirusów, koni trojańskich lub podobnych, które mogą zostać przesłane z użyciem naszego serwisu przez podmioty trzecie,
*wszystkie błędy lub zaniedbania w informacjach lub powodujące utratę lub szkody dowolnego rodzaju wynikające z użytkowania zawartości zamieszczonej.
Powyższe ograniczenia odpowiedzialności prawnej są w pełni zgodne z obowiązującym w Polsce prawem.
Użytkownik potwierdza także iż StrefaDB.pl nie ponosi odpowiedzialności za materiały zamieszczone przez innych użytkowników, zawierające treści oszczercze, obraźliwe lub nielegalne. Postępowanie podmiotów trzecich oraz ryzyko poszkodowania wynikające z powyższych ustaleń spoczywa wyłącznie w użytkowniku.

Postanowienia ogólne

Regulamin ten wraz z polisą ochrony prywatności i innymi prawnymi ogłoszeniami zamieszczonymi w serwisie StrefaDB.pl, stanowią całość porozumienia pomiędzy użytkownikiem a StrefaDB.pl. Jeśli klauzula zostanie uznana prawnie za nieważną przez upoważnione instytucje, nie wpłynie to na ważność pozostałych, obowiązujących klauzul zawartych w tym regulaminie, które pozostaną obowiązujące w pełnym zakresie. Zrzeczenie się z powyższych punktów regulaminu nie będzie rozpatrywane w późniejszym ani teraźniejszym terminie, także w przypadku nie udowodnienia przez StrefaDB.pl takiego prawa lub klauzuli. Nie będzie to stanowić podstawy do nie przestrzegania obowiązujących reguł.
StrefaDB.pl zastrzega sobie prawo do poprawiania lub zmiany regulaminu w dowolnym czasie bez uprzedniego powiadamiania użytkowników. Zapoznanie się z aktualną treścią regulaminu spoczywa w pełni na użytkowniku serwisu, który jest zobowiązany do znajomości aktualnych zasad korzystania z zasobów serwisu.
Używanie serwisu StrefaDB.pl od momentu wprowadzenia kolejnych poprawek do regulaminu wiąże się z ich akceptacją i wyrażeniem zgody na ich przestrzeganie.
Czat
avatar ~GOŚĆ #022565323
  Czat w nowym oknie