logo strefadb dragonball dragon ball online odcinki filmy kinowe
k
o
m
e
n
t
a
r
z
e

Film kinowy Dragon Ball Super: Hero. Premiera 22 kwietnia 2022!

Autor: Admin
Dodano: 17:01 19.12.2021

Zwiastun:







Okładka:







Dotychczasowe Informacje:



➡️ PREMIERA FILMU W JAPOŃSKICH KINACH JUŻ 22 KWIETNIA 2022 ROKU

➡️ Gammie 1 i Gammie 2 odpowiednio głos będą podkładać: Hiroshi Kamiya i Mamoru Miyano

➡️ Gamma 1 i 2 to sztuczni ludzie (jinzo-ningen). Są nazywani “najsilniejszymi sztucznymi ludźmi… i superbohaterami”.

➡️ Toshio Furukawa (Piccolo) powiedział, że film dobrze równoważy akcję i emocje

➡️ Masako Nozawa (Goku) jest szczęśliwa, że Piccolo będzie grał aktywną rolę

➡️ Wiadomość od Toriyamy:

“Witam wszystkich, jestem Akira Toriyama, autor. >Super< w tytule >Dragon Ball Super: Super Hero< może troszkę się powtarza, ale film na pewno powinien się wam spodobać! Również tym razem napisałem historię i dialogi, a także stworzyłem projekty postaci, ale co ważniejsze: jakość animacji jest niesamowita!

Widziałem tylko kilka fragmentów, ale byłem pod dużym wrażeniem. Jestem podekscytowany oczekując z wami na premierę filmu, która już niedługo! Czekajcie z niecierpliwością!”

Po wydarzeniu, na stronie internetowej filmu pojawiły się kolejne informacje.

➡️ Poznaliśmy ekipę pracującą przy filmie:

Projekt postaci i scenariusz: Akira Toriyama

Reżyser: Tetsuro Kodama

Reżyser animacji: Chikashi Kubota

Muzyka: Naoki Sato

Dyrektor artystyczny: Nobuhito Sue

Projekt kolorystyczny: Rumiko Nagai

Dyrektor CGI: Kaoru Chung

➡️ Opisy nowych sztucznych ludzi

Gamma 1: Pierwszy model nowego androida stworzonego przez Doktora Hedo. Nosi czerwoną pelerynę. Jest lojalny i spokojny.

Gamma 2: Drugi model androida stworzonego przez Doktora Hedo. Nosi niebieską pelerynę. Gamma 1 czasami gani go za jego beztroskość.

➡️ Imię Doktora Hedo pochodzi od japońskiego słowa 反吐/hedo, czyli wymioty.

➡️ Opis Pan ze strony filmu:

Córka Gohana i Videl. Trenuje z Piccolo, choć ma zaledwie 3 lata. Wykazuje spory potencjał.



Źródło informacji: facebook.com/dragonworldpl
Avatar
wiazik931
kupiłem vipa, jak to obejrzeć? xD
30.06.2022 - 01:45:06
Avatar
Admin
@Gokusan, dzięki za info, już działa.
16.05.2022 - 10:38:16
Avatar
Gokusan
Witam! Jak Wam forum działa to zgłoście że nie wszystkim, bo od kilku miechów nie mogę otworzyć żadnej zakładki :(
14.05.2022 - 12:08:24
Avatar
Admin
"Jak podaje serwis Anime News Network, Crunchyroll wraz z Sony Pictures Entertainment będą dystrybuować film Dragon Ball Super: Super Hero tego lata “na wszystkich kontynentach, tj. Ameryka Północna, Ameryka Łacińska, Europa, Australia/Nowa Zelandia, Afryka, Bliski Wschód i Azja (z pominięciem Japonii)”. Czy film trafi do Polski? Nie wiadomo. Jedyna poszlaka, która sugerowałaby, że film pojawi się w naszym kraju to logo serwisu Crunchyroll na polskim plakacie filmu anime “Jujutsu Kaisen 0”, który premierę nad Wisłą będzie miał 20 maja. Film DBS: Super Hero trafi do japońskich kin już 11 czerwca."
10.05.2022 - 16:44:07
Avatar
Admin
@JoseArcadioMorales, myślę, że to jest jeszcze bardziej komputerowe niż była ostatnia kinówka :D
30.04.2022 - 20:53:48
Avatar
Kubal
Kreska z RTL7...aż mnie w oczy się zaszkliły. Co do nowej jestem strasznie ciekawy jak to będzie się oglądało. Najważniejsze, żeby było epicko. Resztę da się znieść tak samo jak niektóre odcinki DBS, gdzie tak dziwne kształty twarzy i ciała nawet ja jako dziecko nie rysowałem...
28.04.2022 - 16:43:56
Avatar
gohanssj3
Data premiery już nieaktualna. Przesunęli ze względu na atak hakerów i wyciek pirackiej wersji (przez chwilę była na YT z czasem reżyserskim w prawym dolnym rogu)
26.04.2022 - 15:33:19
Avatar
Lucyna1996
Mi tak samo się nie podoba ta komputerowa wersja.
16.04.2022 - 15:52:47
Avatar
NaturalMASS
Ja też jestem przyzwyczajony do kreski z RTL'a, ogólnie fajnie, że coś wychodzi i jakoś to się ciągnie ale ten sentyment się ma jak się za smroda do kolegi, który miał najbliżej chate leciało, żeby odcinek obejrzeć :D
26.03.2022 - 22:10:44
Avatar
Pawel24147
Oczywiście na pierwszym miejscu od zawsze i na zawsze stara kreska na RTL7 na francuskiej licencji, ale nowości warto traktować jako uzupełnienie treści, ja i tak oglądając widzę po staremu. Pozdrawiam tych co to czują do db
20.03.2022 - 00:21:07
Avatar
Admin
@AgedFlea, tzw. boomer ;)
21.02.2022 - 17:34:51
Avatar
Plafcio
@Admin, też oglądałem ale zmiany muszą być, staro modny jesteś
19.02.2022 - 06:21:07
Avatar
Plafcio
@Trunks, staro modny jesteś i tyle :d
19.02.2022 - 06:19:53
Avatar
pieszczykm
Czy Gamma przypadkiem nie przypominają Wam One Punch Mana Saitamy?
27.01.2022 - 15:17:12
Avatar
Trunks
Admin ma racje ta wersja komputerowa nie ma tej magii co dawne odcinki i szczerze nie zaciekawiło mnie własnie przez wyglad .Klasyk pozostanie klasykiem i po kij zmieniać 💓💓
24.01.2022 - 10:38:16
Avatar
Ivsiek
no nic tylko czekać
13.01.2022 - 21:41:34
Avatar
kwelas377
Ciekawe ciekawe . nic tylko czekać !!!
27.12.2021 - 21:36:38
Avatar
bloknumerjeden
Zapowiada się ciekawie 😉