logo strefadb dragonball dragon ball online odcinki filmy kinowe
k
o
m
e
n
t
a
r
z
e

Po premierze kinówki Dragon Ball Super: Hero - Wasze zdanie (Spojlery)

Autor: Admin
Dodano: 11:18 13.06.2022
Siemka,

Jak wiecie premiera odbyła się w Japonii 11.06.2022 - krąży już po necie JAPOŃSKA wersja nagrana telefonem, oczywiście ja takiego syfu nie mam zamiaru tutaj dodawać ale pewnie już wielu z Was ją obejrzało w akcie desperacji - także Ci co obejrzeli mogą napisać swoje "wrażenia" w komentarzach niżej :)



Ci którzy nie chcą wiedzieć jaki ten film jest dopóki sami nie obejrzą LEPSZEJ wersji (która pewnie będzie dopiero za kilka miesięcy) to po prostu nie czytajcie tych komentarzy :D
Avatar
SiwyZdR17
Niestety niewiele z was nie ma pojęcia o DBL-u więc życzę wam wszystkim powodzenia i proszę bez hejtu na dobre dzieciństwo w którym się obecnie wychowałem jak Ci się nie podoba akcja rozgrywa czy też grafika idź do śmietnika odpal karton gips wapno i tam oglądaj stare videoclip gdzie można było wcześniej posłuchać pikselowego odbicia światła.... Albo idź i się nie wychylaj skończ piętro...ic bo wokół mnie kocopoly i tak skończysz jak my little pony do około wrony nie mam głowy do waszych farmazonów więc życzę powodzenia i miłego oglądania dalszy ciąg rozgrywki nadciąga burza mózgów i adrenaliny zastrzyk....
17.07.2022 - 07:12:44
Avatar
Zonx
Kiedy możemy się spodziewać jakiejś dobrej wersji na naszym serwisie?
12.07.2022 - 11:28:24
Avatar
Admin
W pełni się utożsamiam z tymi opiniami starych wyjadaczy - zmienić kreskę!!! :D
06.07.2022 - 18:39:51
Avatar
huantez
Ogladam od dzieciaka sage DB i nie powiem czekalem na kolejny film kinowy z dobra akcja i tutaj niestety zawiodlem sie troche spodziewalem sie czegos konkretnego i grubego jak na produkcje w 2022 roku :( Dalej zostane fanem DB ale jesli tworca nie przestanie kombinowac z grafika typu gry na konsole to przestane wspierac i popierac jego tworczosc :( Wierze ze to sie zmieni bo jak cos jest dobre to po co to psuc ? :P Pozdro dla fanow!
06.07.2022 - 00:14:11
Avatar
exavi200
ten styl animacji to porazka
05.07.2022 - 14:41:43
Avatar
Joe
@Teokles, Według wywiadu z Toriyamą, Gohan jest silniejszy od Brolyego, a Piccolo dogonił poziomem Goku i Vegetę.
01.07.2022 - 13:46:07
Avatar
Teokles
Moim zadaniem film ciekawy. Czekam na kontynuacje DB Super. Warto obejrzeć. Nowe formy Gohana i Picolo dają do myślenia. Zastanawia mnie, jak ich siła wypada na tle Goku i Vegety.
01.07.2022 - 12:03:02
Avatar
Kuba37598
Może nie do tematu ale fajnie gdyby powstał film o tym jak Goku zostaje bogiem zniszczenia
01.07.2022 - 11:59:26
Avatar
Byrus121
Jak obejrzec..?
30.06.2022 - 21:56:41
Avatar
alan657
Liczyłem na coś lepszego, ale mimo to cieszy mnie fakt, że powstają takie produkcje i Dragon Ball nie idzie w zapomnienie.
30.06.2022 - 11:15:12
Avatar
partykpe
film spelnil moje oczekiwania chociaz akcja tak rozlozona ze nawet nie wiedzialem kiedy a film sie skonczyl. Mysle ze motyw Brolliego na planecie Beerusa zwiastuje kolejne zaje****te emocje w dalszej czesci przygód naszych ulubiencow. Daje 10/10 :)
29.06.2022 - 20:48:13
Avatar
greg2221
nudny film nic ciekawego zawiodłem się